Információk, tudnivalók, érdekességek, hangversenyek

Kedves Édreklődők!

Legfontosabb tudnivalók évvége előtt!

II. Pillangó Koncert 2018. november 28. szerda 17 óra JAM HÁZ

Félévi vizsgahangversenyeink:

Kapa Zsuzsanna-Majsai Julianna 2018.december 5. szerda 17 óra JAM HÁZ

Horváth Péter 2018.december 11. 17 óra JAM HÁZ

Láng Zsolt  2018. december 12. szerda 16 óra JAM HÁZ

Sándor Tamás- Endreffy Attila  2018. december 12. szerda 17 óra JAM HÁZ

Boldizsár Zsolt- Szélpál Krisztina- Rainer-Micsinyei László 2018. december 13. csütörtök 17 óra JAM HÁZ

Vígh Krisztina 2018. decembner 14. péntek 17 óra JAM HÁZ

Karácsonyi koncertünk

2018. december 17. hétfő 18 óra BÁKK

November 9-én történt:

Dabasi Mesterkurzus

2018. november 9.

Dabason vendégeskedtünk rézfúvós mesterkurzuson, amelyet Kuna Lajos tanár úr tartott. Aktív résztvevő volt: Rózsahegyi Lukács, tanára : Láng Zsolt. A kurzus utáni koncerten nagy sikerrel lépett fel a Blechkraft. (mozgásban)

Résztvevő növendékek: Alexa Balázs, Paládi Péter, Bakró Balázs, Denke Barnabás, Horváth Botond, Szabadi Laura

Tanárok: Boldizsár Zsolt, Láng Zsolt, Szabó Imre, RML

A gálahangvesenyen közreműködött a Blechkraft (Antal Péter, Bálint Szilárd, Prokop Gábor, Brunner Bence, Tuboly Roland)

Diákunk: Paládi Péter tollából:

Dabason jártunk

Iskolánk egy kis csoportja részt vett 2018. november 10-én Dabason a „Múzsák” zenei fesztivál és mesterkurzuson.

A szívélyes fogadtatás után egy gyönyörű, óriási terembe kísértek minket. A regisztrálás után megkezdődött a rendezvény.

A csoportunkból egyedül Rózsahegyi Lukács volt elég bátor ahhoz, hogy megmutassa Kuna László tanár úrnak és a többi résztvevőnek a tudását.

A tanulságos beszélgetés után a szervezők finom szendviccsel és teával vendégeltek meg minket.

A szünet után megkezdődött a koncert.  Az előadók közt volt a zeneiskolánkból a Blechkraft zenekar.

A koncert után sok új élménnyel, tudással utaztunk haza.